
100% gratuit et sans engagement
Comparez plusieurs devis
Service facile et fiable
Entreprises certifiéés
Je cherche un architete pour une rénovation totale de A - Z. C’est une maison de plus de 80 ans.
Renovatie van een eengezinswoning. - Terug alle muren bezetten - Sanitair - Vooral alles wat moderniseren - verwarming moet ook in de muren worden ingefrezen - ook volledig vernieuwen van elektriciteit, van boven tot onder, alles moet aangepakt worden - indien akkoord voor steunbalk van architect, moet ook een steunmuur eruit
Volledige badkamer , nieuw tablet in keuken , 2 WC's (toiletruimte renoveren) , 2 binnendeuren vernieuwen , + schilderen (appt 125 m2)
Diverse werken ui te voeren: Binnendeuren vervangen (7 tal in totaal). Bovenverdieping met Theysdeuren en voor de keuken een andere soort deur. Op sommige plaatsen zijn er uitzettingsbarsten in het pleisterwerk en deze dienen hersteld te worden( eerdder retocuhes). Aantal ruimtes die herschilderd moeten worden zoals inkomhall en nachthall.
Huis net aangekocht en we gaan er 1 oktober in. Zowel badkamer als keuken te renoveren. 2 Badkamers: 1 badkamer van 2,30 m op 2 m met bad, voetbadje en wasbak dateert van 1970 = moet helemaal vernieuwd worden met doucheruimte. Toilet hiernaast moet ook vernieuwd worden, met dezelfde tegels. Badkamer aan slaapkamer = 3,37 m op 1,91 m , deze is onlangs vernieuwd maar is onze stijl niet. Daar moet een douche en dubbele wasbak komen. Moet ook een toilet vernieuwd worden in aparte ruimte. Ook nog een kleine doucheruimte in andere kamer die moet verwijderd worden. Keuken: Helemaal vernieuwen, vloer laten we liggen want is een mooie natuursteen. Leidingen liggen er en zijn in orde. 3 m op 4,52 m. Keuken is een L vorm.
Ik wil mijn kelder laten renoveren. Men moet de kabels en buizen wegwerken, muren herbepleisteren of gyproc plaatsen, deur verplaatsen, schilderen en een nieuwe vloer leggen. Het gaat om een kelder van ongeveer 4 x 7 meter. Ook zijn er nog 2 andere kleine ruimtes, deze moet men enkel schilderen.
100m² vernagelde menuiserite platen op 2 kamers en nachthal. Goed bereikbaar (dus geen zoldertrap) Enkel voor vaklui met attest (voor te leggen) - maw professionele verwijdering volgens de regels van de kunst
Mijn 2 huidige balkons (gelijkvloers en 1 ste verdieping ) zouden dringend gerenoveerd moeten worden. Ballustrades zijn volledig rot en zouden ook vernieuwd moeten worden .
Een woning met drie slaapkamers (en twee zolderruimten) , een garage , veranda en tuin (zie plan in bijlage). De uit te voeren werken van groot naar klein, zie ook offerte lijst in bijlage: keuken, badkamer, opkuisen tuin, schilderwerken/behangen, pleisterwerken, wc maken, kuisen alles en schouw met open haard, herstellingen vloertegels, plinten , scharnieren, stopcontacten, lichtarmaturen, sloten vervangen, ...
Ik wens een bestaande inbouwkachel te vervangen door een niet inbouw pelletkachel. Hiervoor zou op de benedenverdieping de bestaande inbouwkachel moeten afgebroken worden.
Wij zijn op zoek naar een aannemer voor het (verder) doorbreken van meerdere draagmuren en het nivelleren van de benedenvloer, het plaatsen van een nieuwe vloer, plakwerken en mogelijk ook het heropbouwen van een bijbouw. Een afspraak ter bezichtiging van de woonst en nodige werken is mogelijk doorheen de dag. Over de beginperiode van de werken zijn we relatief flexibel.
Verbouwen van de benedenverdieping van de woning: afbraak bestaande muren en ramen; maken van nieuwe raamgaten, opvullen van bestaande ramen, afbraak welfsels. Vernieuwen en aanpassen loodgieterij en elektriciteit te bespreken.Plannen architect zijn ter beschikking.
afwerken zolder tot een speel-hobbykamer plaats is reeds gechapt en 2 muren bepleisterd plaatsen dakraam, plaatsen extra muur, plaatsen giproc. eventueel ook electriciteit en verwarming. Adregegevens bij afspraak
Oud huis te renoveren. Zowel dak, als muren als binnewerk. Muren moeten doorgeslagen worden, andere indeling. Kelder moet weg.
Wij willen graag een opbouw op de keuken die kan dienen als badkamer te bebouwen oppervlakte 22 vierkante meter plat dak raam plaatsen in kamer en gang
Wij hebben een huis gekocht in Overijse en zouden graag in februari 2013 beginnen met de renovatiewerken. Onze eerste prioriteit is de vloerverwarming en de nieuwe indeling van het huis (muren verwijderen, nieuwe muren, ...). Het gaat om een oppervlakte op gelijksvloer van 135m². De ouder vloer en chape moet waarschijnlijk verwijderd worden. Er zijn nog andere werken voorzien: nieuwe schrijnwerk (ramen, deuren), extra sanitair, nieuwe keuken, gevel isoleren...Indien u niet gespecialiseerd bent in elk domein, zijn we bereid om de werken op te delen.