
Snel en eenvoudig aanvragen ✔
Meerdere offertes vergelijken ✔
100% gratis en vrijblijvend ✔
Erkende vakmannen ✔
Ik heb 24 zonnepanelen (Solis; Solis omvormer), 6900 Wp. Jaarlijkse afname van het net: 2800 Kwh; injectie 6200 KWh 3-fase aansluiting op het net
We zijn op zoek naar een elektriciën die de elektriciteit van onze woning kan keuren voor verkoop.
Ik heb 2 omvormers hangen in een aparte garage, gescheiden van de woning. 1 omvormer type Sununo plus 3K en 1 Sununo plus 1.5K. De elektriciteitsmeter hangt in de woning. Kabel van omvormers naar elektriciteitskast is een 5G2.5XVB.
Ik zoek een elektriciën die in mijn woning overal de elektriciteit kan vernieuwen en ook een nieuwe zekeringkast en zekeringen.
Ik zoek een elektricien om mijn elektriciteit te vernieuwen in een oude huis van 1960. De elektriciteit is afgekeurd. Dit moet in orde gemaakt worden.
Ik ga mijn huis verhuren. Oorspronkelijk was de TVruimte voorzien in één van de kamers beneden, waar ook de internetaansluiting zich bevindt. De beiden zouden moeten doorgetrokken worden naar de ruimte ernaast (er zit wel een gesloten trap en kelderruimte tussen de 2 ruimtes). Daarnaast wil ik een elektriciteitskeuring en enkele aanpassingen aan bestaande stopcontacten (ontbreken van aarding + weghalen van een stopcontact).
Elektriciteit conform te maken. Circuitcontrole voor licht en contacten. Aansluiting voor automatische poorten.
Elektriciteit moet in orde gebracht worden na negatief keuringsrapport
Het uittekenen van het elektrisch net met eventuele nazicht van elektriciteit en zekeringenkast.