
Snel en eenvoudig aanvragen ✔
Meerdere offertes vergelijken ✔
100% gratis en vrijblijvend ✔
Erkende vakmannen ✔
Ik ben opzoek naar een vakman die eens zou kunnen langskomen om te kijken of de poutrel nog in orde is in verband met een verzakking van de vloer. men moet kijken of het plafond volledig moet worden opengebroken.
Graag contact voor afspraak plaatsbezoek voor totaalrenovatie na brand van een open bebouwing fermette - nieuw pannendak en dakbetimmering + isolatie - nieuwe vloerplaat verdieping - afwerking muren verdiep en glvl- nieuwe badkamer - ramen en deuren- elec sanitair en cv- kasten dressing en vestiare- kasten berging- parketvloer living en slaapkamer + bovenverdieping
Ik ben opzoek naar een vakman die eens zou kunnen langskomen om te kijken of de poutrel nog in orde is in verband met een verzakking van de vloer. men moet kijken of het plafond volledig moet worden opengebroken.
We hebben werken laten uitvoeren door een schilder, vloer laten leggen, plinten laten plaatsen en alles laten plamuren. Nu die vloer is helemaal fout gelegd, dus die moeten opnieuw gedaan worden. Ook plamuur moet herstelt worden.
Wij zoeken een aannemer of bedrijf dat alles kan doen voor de renovatie van onze bovenverdieping van 100 m². De huidige structuren moeten grotendeels afgebroken worden en vervolgens moeten 3 slaapkamers, 1 badkamer en 1 hal gemaakt worden. Ook moeten er enkele Veluxen gestoken worden. Wij beschikken over plannen van de architect.
Ik zoek een aannemer om een vleugel van een woning her in te richten: uit te voeren werken : houten binnen muur plaatsen met deuren, buitenmuur isoleren aan binnenzijde en afwerken, elektriciteit leggen contacten, verlichting..) 2 condensatieketels plaatsen en radiatoren, vloer plaatsen op bestaande vloer, buitendeur in gevel plaatsen, schuivende garagepoort vervangen door glazen wand, gezocht aannemer die alles zelf doet of vermelden welke werken in onderaanneming gegeven wordt.
Ik zou graag mijn zolder laten afwerken. Ik zoek iemand die de plafond van de zolder kan leggen en schuifkastjes kan maken.
Schouw moet afgebroken worden en eventueel een gevel bezetten
Problemen met het binnensijpelen van water tussen veranda en huis. Tamelijk veel waterschade. Het gaat om twee verschillende plaatsen. Er zijn twee plexiglazen uit onze veranda waardoor onze ene gyproc muur begint te zwellen . Daarnaast hebben we in de veranda een groot schuifruim waar het water binnensijpelt via onze ruilluik. De muur zou dus hersteld moeten worden, twee plexiglazen en kijken wat er verder kan gedaan worden om verdere waterschade te vermijden.
Ik wil mijn woning laten renoveren: nieuwe vensters met geluidsdempend glas, isolatie van spouwmuren, betonnen dakgoten herstellen, herbouwen van 1 muurtje (4m breedt x 1.5m hoog).
Ik heb waterschade gehad door een lek bij de buren. De schade situeert zich in de bijbouw/stal/opbergplaats. Het betreft structurele werken aan de aangetaste muur en de draagbalken op deze muur. Bestek voor de verzekering.
Muur tussen keuken en woonkamer moet eruit over een lengte van 3 meter en poutrelle gestoken. De plafonds moeten onaangeraakt blijven dus stutting door de muur zelf. Werk zou op vrij korte termijn worden uitgevoerd.
AANBOUW AAN LIVING : 180 lang x 100 breed x 314 totale hoogte plafondhoogte: 289 cm platformhoogte: 299 cm Buitenbekleding: verticale bebording in cederplanken of gelijkwaardig. Geen kantvoegen, onbehandeld. Spijkerflensdeken Rockwool 10 cm tussen de wand stijlen en platform roostering. Toezichtluiken: 2 stuks (75 x 75cm) Onderkant luiken op 210 cm hoogte. Planken luiken lopen door met planken wand. TUINBERGING: Leveren en plaatsen inklapbare zoldertrap. LIVING (buitenkant): Stuk aangetaste bodembalk vernieuwen. Nieuwe balk behandelen tegen vocht. Maten: 269 lang x 8 dik x 23 breed. Ter plaatse zijn schoren aanwezig. KEUKEN: Wand aanbrengen aan aanrecht in MDF 18 mm Maten: 96,6 breed x 120 hoog x 6 dik Het aanrechtblad inwerken in wand Dus verschillende werken voor een professionele schrijnwerker.
Ik wil een tussenmuur in gevelsteen in mijn living laten afbreken en daarbij de vloer herstellen en de verlichtingschakelaars daarbij aanpassen. Vloer van 1 streep waar het muurtje staat.
Op zoek naar een vakman om mijn kelder droog te leggen en hierna compleet te renoveren. Het gaat om een kelder van 3 x 3 meter.
Er moeten allerlei werken uitgevoerd worden: nieuwe leidingen, elektriciteit moet vernieuwd worden, verwarming leggen, muren afbreken en bijbouwen, zolder volledig isoleren. Verwarming op aardgas.