
Snel en eenvoudig aanvragen ✔
Meerdere offertes vergelijken ✔
100% gratis en vrijblijvend ✔
Erkende vakmannen ✔
Wij zouden graag een bijbouw laten plaatsen. 50 vierkante meter met plat dak. + vloerverwarming . Het is een volledig aparte bijbouw achteraan in de tuin.
Ik zou graag een aanbouw tussen de 40-70 m2 willen bijbouwen Wat er mogelijk . Hiervoor zoek ik een architect die mijn vergunningsaanvraag doed grondplan en bouwplan teken , epb ook als dit mogelijk is . Ben een zelfbouwer dus al de werken worden door mezelf uitgevoerd . Aannemers moeten nie gezocht worden . De meetstaat maak ik ook zelf . Graag had ik tegen november van start gegaan met de werken . Budget voor de werken 120000 euro
Bestaande chalet In recreatiezone Bergerheide . Aanvraag voor regularisatie in gemeente Bocholt door een architect . De chalet is 50 jaar geleden gebouwd zonder vergunning . wij willen de grootte terug brengen naar 80 m² . Dit is de max grootte . voor de rest voldoet ze aan alle voorwaarden . er zijn vroeger plannen gemaakt voor de chalet.
Op zoek naar een architect voor de plannen, vergunningen en dergelijke voor de constructie van een aanbouw. Aanbouw moet ruw geschat 10-15 meter lang zijn en een 6-7tal meter breed.
Ik zou graag een paardenstal van 90m2 bouwen. We bezitten de grond al en kennen de regels van de gemeente. Ook te bekijken met architect wat beste is qua materialen, ...
Mijn plan is om een aanbouw te plaatsen aan mijn bestaande woning. De Aanbouw zal 8 bij 4 meter Worden. Er zal een draagmuur uit moeten En er moet een stalen balk voor terug komen Op dit moment staat hier een serre De serre staat niet vergund. Aanwezig:orginale bouwtekeningen
Er is een aanbouw geplaatst, maar deze moet geregulariseerd worden. Bouwovertreding.
Architect om sloopvergunning aan te vragen voor afbraak van een pand dat aanpaalt aan de woning van een buurman.
Wij zouden graag een bijbouw laten plaatsen. 50 vierkante meter met plat dak. + vloerverwarming . Het is een volledig aparte bijbouw achteraan in de tuin.
Ik zoek iemand voor het tekenen van mijn plan en de nodige vergunningen aan te vragen (nieuwbouw). Opvolging heb ik eigenlijk niet nodig want doe erg veel zelf en ik controleer mijn eigen werk. Ik heb de plannen al volledig getekend met maten enz erbij, dus eigenlijk bijna over tekenen.
Momenteel hebben we een houten verdiepingsvloer. Graag zouden we daar een betonnen verdiepingsvloer laten maken. We moeten echter eerst natuurlijk weten of onze muren een betonnen vloer kan dragen en welke andere aanpassingen we dan nog moeten doen. Vandaar moeten we dat eerst laten berekenen.
Ik zoek een architect die een plan wil tekenen en de nodige vergunningen wil bezorgen of regelen. De architect moet verder geen opvolging doen.
Ik ben begonnen aan een renovatie van een woning maar die is wat groter geworden dan oorspronkelijk gepland. Hierdoor heb ik werken uitgevoerd waarvoor een vergunning nodig is. Er zijn wijzigingen gedaan aan de dragende structuur van de woning. Ik heb nood aan een architect om dit uit te tekenen en een bouwaanvraag in te dienen.
Wij willen een ontwerp laten tekenen voor een vrijstaande nieuwbouw in een landelijke omgeving. Het zou dus om een woning gaan die ook bij het karakter van de omgeving past. Bouwgrond : 8 are 13
Chalet van 50m² renoveren. Vooral het dak. Momenteel licht hellend dak --> zadeldak. Opmetingen moeten gebeuren.
Ik heb een orangerie aan het woonhuis laten bouwen ( ca 3 jaar geleden ) doch buurvrouw dreigt mij over te dragen had dus graag procedure to regularisatie opgestart .