
Snel en eenvoudig aanvragen ✔
Meerdere offertes vergelijken ✔
100% gratis en vrijblijvend ✔
Erkende vakmannen ✔
Wij hebben momenteel 18 zonnepanelen (Jinko Tiger Pro) en 2 omvormers van het merk Sungrow met een vermogen van elk 3.68 kW. Graag keken wij voor het bijplaatsen van een thuisbatterij van min. 10kW om de niet verbruikte elektriciteit op te slaan.
We vernieuwen de keuken en zijn op zoek naar een vakman die de elektriciteit in de keuken kan aanpassen
Compleet nieuwe elektrische installatie, Elektriciteitskast plaatsen, Installatie gereed maken voor elektrische keuring
We hebben een nieuwe woning gekocht en de elektriciteit is niet conform. Volledig vernieuwen van de elektriciteit.
Graag laadpaal te voorzien buiten op de gevel . Graag slimme laadpaal die elektriciteit vraagt wanneer dat kan (niet als bvb andere toestellen energie vragen).
We zijn op zoek naar een vakman voor de elektriciteitskeuring van onze hele woning voor verkoop.
Wij hebben momenteel 18 zonnepanelen (Jinko Tiger Pro) en 2 omvormers van het merk Sungrow met een vermogen van elk 3.68 kW. Graag keken wij voor het bijplaatsen van een thuisbatterij van min. 10kW om de niet verbruikte elektriciteit op te slaan.
We gaan renoveren in ons huis en de elektriciteit zal worden afgekeurd. We zoeken iemand om de elektriciteit te komen doen en een elektriciteitskast te plaatsen.
Wij hebben een woning gekocht, en bij deze is de elektriciteit afgekeurd. Schema's ontbreken. Wij denken dat best is alles te vernieuwen.
In de voorbouw van ons huis uit de jaren '50 dient de elektriciteit vernieuwd te worden (living en slaapkamers). Alles dient vervangen te worden en we willen er graag nachttarief bij. Beneden kan de bedrading later nog weggewerkt worden achter gyproc, boven zou de bedrading ingeslepen moeten worden.