
Snel en eenvoudig aanvragen ✔
Meerdere offertes vergelijken ✔
100% gratis en vrijblijvend ✔
Erkende vakmannen ✔
Voorgevel bekleden met hout. Dit moet in bespreking met de vakman. Oppervalkte van voorgevel is 30m². Er hangt nu hout aan dat moet eraf.
Ik zoek een aannemer om onze buitenmuur te isoleren. Minstens 12 cm isolatie, afwerken met (kunst)leien. 70 M2, geen ramen of deuren
Ik ben op zoek naar een vakman voor het isoleren en bekleden van 2 gevels. Voor de bekleding had ik graag nog advies gehad. Het gaat om een totale oppervlakte van ongeveer 100 à 110m².
Bovenstuk van zijgevel is in hout (vooraan en achteraan van het huis) hadden dit graag in pvc gedaan en eventueel isoleren. Oppervlakte na te kijken, ik schat 40tal m² of zo.
Wij willen gevelbekleding met isolatie. We willen graag goed geïnformeerd worden over de materialen. Mss zouden we twee soorten materiaal willen gebruiken. We denken ongeveer 100m². Het gaat hier over een open bebouwing enkel gelijkvloers.
Graag hadden we onze blinde gevel van 66m² bekleed met sandwichpanelen. Eventueel ook met isolatie of ander materiaal in overleg met vakman.
oude houten gevelpunt verwijderen. PVC platen plaatsen tegen de gevel. Zal ongeveer een 12m² zijn. Nu hangt er hout tegen.
Voorgevel bekleden met hout. Dit moet in bespreking met de vakman. Oppervalkte van voorgevel is 30m². Er hangt nu hout aan dat moet eraf.
Het betreft hier het bekleden van een voorgevel van handelszaak. Gaat om ongeveer 40m².
Het platte dak van de badkamer dient verhoogd te worden (0.5m). Daarnaast dient er een opening van 2m gemaakt te worden in een zijmuur van de badkamer. Toemetselen 2 ramen in de badkamer.
We willen graag onze aanbouw bekleden. We plaatsten reeds recticel isolatieplaten en zouden nu graag afwerkend met thermowood. Het gaat over een oppervlakte van 60 m².
Wij lieten een paar maand geleden een lamellendak plaatsen op ons terras, de stang die dit lamellendak moet ophouden werd verkeerd geplaatst. Dit heeft ervoor gezorgd dat de muur onder de trekkracht van de stang is beginnen uitpuilen. Gevelstenen zijn losgekomen en misschien is ook de ruwbouw steen verschoven aangezien de bouten voor de stang ongeveer 40cm lang zijn.
Nieuwbouw deels met aluminium gevelbekleding te bezetten. Niet meer dan 50 m² te plaatsen.
Nieuwbouw, volledige plaatsing isolatie en verlijmde bevestiging op aluminium profielen van keramische tegels als gevelbezetting. Meer dan 100 m².
Oude gevelbekleding verwijderen, vervangen door een nieuwe geschikte bekleding in samenspraak. +/- 165M²
Wij hadden graag onze woning laten isoleren en bezetten met steenstrips. Het betreft een alléénstaande woning (bungalow).