
Snel en eenvoudig aanvragen ✔
Meerdere offertes vergelijken ✔
100% gratis en vrijblijvend ✔
Erkende vakmannen ✔
Ik zou graag mijn gevel laten bekleden. Gevel bekleding van ongeveer 35m² Graag verduurzaamd zacht hout (thermowood, oregon, lorken...) De gevel staat in grijze bouwblokken
Ik zou graag de muurtjes voor de inrit van mijn keldergarage bekleden. +-28m² met kunststof of beplating. Graag hier advies in. Het is een vrijstaande woning.
Ik zou graag mijn gevel laten bekleden. Gevel bekleding van ongeveer 35m² Graag verduurzaamd zacht hout (thermowood, oregon, lorken...) De gevel staat in grijze bouwblokken
Ik zoek een plaatser voor plinten aan de voorgevel. Graag informatie omtrent de verschillende mogelijkheden die er zijn bv blauwe steen, cementeren met granietkorrels, keramiek steen. Het gaat over een lengte van ongeveer 8m op 1m hoogte
Voor de achtergevel 1ste etage We willen met chaping de achtergevel bekleden. Er moet een oppervlakte van 8 op 6m bekleed worden.
Wij willen graag een tuinhuisje laten metselen (betonblokken) van 280 x 280cm met aan de zijkant (rechts) een overkapping van +/- 600 cm. Onder de overkapping willen we een jacuzzi laten inbouwen (in de grond). Er dient een gat gegraven te worden van +/- 350cm x 350cm breed en 100cm diep om de jacuzzi in te plaatsen en ruimte over te houden voor evt. onderhoud.
Ik zou graag mijn gevel laten bekleden. Hoog 223cm x 179cm Hoog 214cm x 36cm Hoog 206cm x 6cm 2 hoek horizontaal kunststof panelen antraciet met rooster onder en afwerking boven
Het is een ouderhuis er nu plastieken schroten tegen aan het is voor37 m2
Graag zouden wij onze schoorsteen opnieuw willen invoegen, enkele voegen zijn verweerd maar de stenen liggen nog niet los. De schoorsteen staat bovenop een zadeldak met een blauwensteen als bovenkant, verder liggen er aan een zijde van de schoorsteen zonnepanelen.
Betreft scheuren in buitenmuur die moeten hersteld worden. Betreft woongedeelte dat keuken is.
Voegwerk van het hele huis Meer dan 100 m. Betreft renovatie van bestaande woning.
Scheurherstel Zowel scheur(en) in de binnenmuur als scheur(en) in de buitenmuur.
Activiteit: opnieuw opmetselen van een schoorsteen en voegwerken
Onze aanbouw (keuken en badkamer) moet aan de buitenkant nog gedeeltelijk worden afgevoegd. Dit is een oppervlakte van ongeveer 8 meter lang en zo'n meter hoog + 1 kant langs een badkamerraam + volledig rond een extra geplaatst keukenraam. In het verleden is dit opnieuw gemetseld maar nog niet opnieuw gevoegd. Dient dus niet te hoeven uitgekapt/uitgefreesd. Ook hebben we onze garage versmald en hiervoor een muur opnieuw opgemetseld. Dit gaat om een muur van zo'n 3 meter lang en ongeveer 2 meter hoog. Graag ontvang ik een offerte voor deze werken. Indien mogelijk 2 verschillende: 1 alleen voor voegwerkzaamheden en 1 met behandeling tegen vocht (opnemen in cementmix of behandeling na voegen)
Poutrel is door gevelrenovatie (vervanging kapotte stenen) enkel mm gezakt en moet teug opgemetst en verankerd worden. Werken uit te voeren
Bestaande veranda uitbreiden met 15 vierkante meter veel metselwerk en plat dak