
Snel en eenvoudig aanvragen ✔
Meerdere offertes vergelijken ✔
100% gratis en vrijblijvend ✔
Erkende vakmannen ✔
Gevelplinten plaatsen. Dit aan de voor- en zijkant van ons huis. Ons huis is bezet met witte crepi, dus we hadden zwarte gevelplinten in gedachten. In bijlage een foto van ons huis en een voorbeeld van de zwarte gevelplinten die we in gedachten hebben. De gevelplinten zijn nog niet voorzien. Aantal lopende meter weet ik niet
Het betreft een werkplaats met sandwichpanelen. De panelen ogen niet zo mooi, dus ik had deze graag opgefrist gezien. Het gaat over 1 grote muur, rond een industriele poort, alsook een tipgevel. Welke materialen overweeg je om de gevel af te werken?: Composiet (o.a. Rockpanel, Trespa, volkern, ...) Wil je de muren ook laten isoleren?: Nee Wat is de oppervlakte van de te bekleden muren?: Tussen 50 en 100 m²
Gevel garage voorkant (2 verdiepen) te bekleden. De oppervlakte is ongeveer 20m². Het is nu bekleed in hout geschilderd. Ik zou de gevels nu liefst willen laten bekleden in kunsthout.
Is voor een bungalow te isoleren en opnieuw te bekleden via de gevels.
We hebben recent een huis gekocht in landelijke stijl. De vorige eigenaars hebben de onderkant echter niet afgewerkt (waardoor de bakstenen zichtbaar zijn). Wij zouden dit dus willen afwerken door gevelplinten te plaatsen van blauwe steen (maximaal 15 m², 50-60cm breedte, aangezien de ramen ook met blauwe steen zijn afgewerkt).
Kaleien van 50m² gevel. Nu staat de gevel nog in gewone steen, rode verfsteen
Ik zoek iemand om mijn gevel (70m²) te isoleren en af te werken met hout…
Ik heb recent een huis gekocht. Het is een renovatie en één van de werken is nog het gevelwerken. Isoleren en crepi daar gaat de keuze naar. De kleur weet ik nog even niet. De aan te pakken oppervlakte is 125 vierkante meter, ramen inbegrepen.
Voorgevel met crépi bezetten. Totaaloppervlakte van gevel bedraagt een 36 m² (6 b * 6 h) - maar hierin zitten nog 2 deuren en 4 raamgehelen voorzien. Dient niet isolerend te zijn.
Voegen voor-, zij- en achtergevel van een halfopen nieuwbouwwoning, totaal oppervlakte van 118m², graag nog dit jaar.
Gevelplinten plaatsen. Dit aan de voor- en zijkant van ons huis. Ons huis is bezet met witte crepi, dus we hadden zwarte gevelplinten in gedachten. In bijlage een foto van ons huis en een voorbeeld van de zwarte gevelplinten die we in gedachten hebben. De gevelplinten zijn nog niet voorzien. Aantal lopende meter weet ik niet
Renovatieproject, bestaande stenen muur isoleren + afwerken met houten gevelbekleding. (fijne smalle latten). oppervlakte ca 27m² Dit zou ook geisoleerd moeten worden
Onze bestaande inbouwcassette met hout is aan vernieuwing toe. Wij zouden ook een flexibel willen plaatsen in de schouw. schouw opnieuw op metsen (stukken afgebroken) Bij de nieuwe inbouwcassette zouden we langs 2 kanten doorkijk willen hebben, dwz muur is 100 cm dik dus zal een deel afgebroken worden.
Vakman om de gevels te bekleden met pvc of soortgelijke en isoleren (voorkant en zijgevel). Ken de oppervlakte niet exact. Zijkanten terras ook bekleden zonder isolatie.
Scheur van ong. 1cm x 60-70cm in buitenmuur herstellen. Zijgevel tussen woningen.
Klassiek gemetst en gevoegd. Voegwerk is nog intact, geen beschadigingen aan de gevel. Graag Cortenstaal (roestkleur), geanodiseerd aluminium. Puntgedeelte van achtergevel bij aanbouw.