
Snel en eenvoudig aanvragen ✔
Meerdere offertes vergelijken ✔
100% gratis en vrijblijvend ✔
Erkende vakmannen ✔
1 keukenblad: 2,5 x 0,96 meter min spoelbak 0,8 x 0,45 meter 1 keukenblad: 1,2 x 0,60 meteen min kookplaat 0,6 x 0,5 meter Materiaal Dekton 12 mm.Foto ter beschikking.
We zouden graag een keramische kookplaat willen vervangen door een inductie kookplaat (deze kookplaat is reeds in ons bezit, en is groter dan de afmetingen van de bestaande kookplaat). Het gat van het granieten werkblad moet vergroot worden en de kookplaat zou ook correct aangesloten moeten worden. Eventueel, wanneer u elektrische kennis heeft, zouden we ook graag parlofoons willen laten nakijken.
Keuken op maat: grote eiland + kosten van vloer tot plafond Moeten er nog andere werken gebeuren?: In welke stijl heb je interesse?: modern Ben je eigenaar?: Ja, ik ben eigenaar Wie moet de werken uitvoeren?: De werken moeten uitgevoerd worden door een erkend vakman
Renovatie van de badkamer en de keuken. Vloeren, loodgieterij, cv metsen bezetten , herstellen arduin en poort Badkamerenz.
Ik zoek iemand voor het vernieuwen van ons keukenwerkblad. Deze is versleten door vocht en slechte kwaliteit en we zoeken iemand die een nieuw blad kan leggen op maat gemaakt uit duurzaam materiaal.
Ik zou graag een werkblad laten maken voor in de keuken Wij zouden liefst een composiet hebben. composiet kleur Belgian fog Velvet (4)(E) 50mm dik, recht ( verstek) 5GP13)
Keukenblok, bestaande uit gootsteen met onder- en bovenkast, kastenblok met oven, elektrisch vuur en dampkap, onder- en bovenkast met 2 deuren. Deze dient te worden uitgebroken en vervangen door een nieuw model in sober, klassieke stijl. Materiaal en indeling te bespreken met de vakman.
Reeds 2 jaar hebben we een dekton werkblad. Nu zijn we op zoek naar een spatwand in hetzelfde materiaal. Het betreft de volledige lengte van het keukenblok.
Ik wil graag mijn Bulthaup keuken laten herstellen, sommige schuiven en kasten gaan niet meer goed open en toe. De kraan lekt achteraan en er komt al een blaas op het achterpaneel.
We zijn op zoek naar een tafel in dekton van 220 op 100 cm en 8 mm dik. Ook het onderstel van de tafel moet de vakman voorzien.
Voor het plaatsen van de keuken moet er nog een gat worden geboord voor uitlaat dampkap. Volgens de 'keukenman' moest ik hier een aannemer voor contacteren.
Keukenrenovatie. Wij willen een nieuwe tafelelement daarop aansluitend een groot keukeneiland met schuifladders. Nieuwe afwasbaar en een nieuw werkblad in composiet.
1 keukenblad: 2,5 x 0,96 meter min spoelbak 0,8 x 0,45 meter 1 keukenblad: 1,2 x 0,60 meteen min kookplaat 0,6 x 0,5 meter Materiaal Dekton 12 mm.Foto ter beschikking.
Beschikbare ruimte is 6. 25 x 5m wens is een strakke witte greeploze keuken in L-vorm met eiland. Einde ruwbouw is voorzien voor mei/juni.
- Verder afbreken van bestaande, oude keukenkasten - Behandelen van muren in keuken tegen vocht - Bestaand bezetsel afkappen en opnieuw bezetten - Binnenraam vervangen
afbraak van keukenkasten ,lavabao en tegels ongeveer 6m onderkastjes en 3m bovenkastjes betegeling of iets anders tussen kasten , vloer boven oudevloer gootsteen met 2 lavabos inbouw electr oven en gasvuur