
Snel en eenvoudig aanvragen ✔
Meerdere offertes vergelijken ✔
100% gratis en vrijblijvend ✔
Erkende vakmannen ✔
Vakman of bedrijf gezocht voor een hemelwaterput te steken en riolering te ontkoppelen.
Boren van een ronde opening, 20 cm of 2x 16 cm
Wij willen onze bestaande woning (open bebouwing), een hangaar en een garage slopen.
Plaatsen van een regenwaterput met volume rond de 7500-10000 liter
Ik ben op zoek naar een vakman die een tweede regenwaterput kan komen plaatsen en verbinden met een reeds bestaande. Momenteel heb ik al een regenwaterput van 10000 liter die is aangesloten op de wc’s en de tuin. Graag zou ik een tweede regenwaterput van 20000 liter willen plaatsen en verbinden met mijn andere om mijn beregeningsinstallatie beter te kunnen gebruiken.
Volledig garage afbreken met gemengd afval met dak (asbest). Lengte garage is ongeveer 11m en een breedte van 2.5m.
plaatsing + installatie met filter + aansluiten op toilet, wasmachine en eventueel buitenkraan
Serre 194cm--319cm hoogte 195cm opbouwen.
Het gaat om de woning van een cliënt van ons. Voornamelijk asbest rond leidingen en pijpen in de kelder/ garage. Aantal meters onbekend, maar kan opgemeten worden.
Op zoek naar een vakman om een regenwaterput te plaatsen. Put uit beton, inhoud 10 000 liter, nodige aansluitingen ook te voorzien
Vakman of bedrijf gezocht voor een hemelwaterput te steken en riolering te ontkoppelen.
Plaatsing van de regenput met alle nodige aansluitingen.
We zoeken iemand die de gevelplint rondom ons huis kan cementeren. Het gaat om een oppervlakte van ongeveer 21 m².
8 opgestapelde treinbiels (+- 1,60m totale hoogt) als afboording tussen naar beneden lopende inrit en zijtuintje zijn verschoven door grondverzakking. Deze dreigen zo op de inrit terecht te komen. Dienen herlegd te worden.
Graag zou ik een regenwaterput willen laten plaatsen van 10.000 liter inclusief graafwerken.