
Snel en eenvoudig aanvragen ✔
Meerdere offertes vergelijken ✔
100% gratis en vrijblijvend ✔
Erkende vakmannen ✔
Ik ben op zoek naar een loodgieter om een aansluiting aan te leggen voor een wasmachine en eventueel vaatwasmachine. Ik zou ook graag de mogelijkheden bekijken voor de aanleg van vloerverwarming.
Ik ben op zoek naar een loodgieter om een aansluiting aan te leggen voor een wasmachine en eventueel vaatwasmachine. Ik zou ook graag de mogelijkheden bekijken voor de aanleg van vloerverwarming.
Oud toilet vervangen door nieuwe en installeren wastafel.
Onderhoud van de zonneboilers en bekijken van de panelen. Merk regress Zou voor regelmatiger zijn.
De mazouttank dient verwijderd te worden vanonder het terras en vervangen door een regen water tank van 5000 L in plastiek met pomp en filter. De doorgang naast het huis is vrij smal, 1m breed, 2m hoog. Moet dus met mini-kraantje. Kan er wel over het dakje heen gewerkt worden, dan is de doorgang bijna 2,5 m breed.
In mijn badkamer hangt een klassieke radiator. De aan- en afvoer zitten links onder. Ik wil deze laten vervangen door een handdoekradiator van hoogte 160-180. Indien er geen handdoekradiatoren bestaan met aan- en afvoer links onder, mag de leiding verlegd worden. De tegels zullen verwijderd worden en dus kunnen de leidingen eenvoudig verlegd worden. De totale ruimte bedraagt 12 m3.
In ons appartement op de 1e verdieping van een vrijstaande woning is op het moment geen aansluiting voor een wasmachine. Wij zouden graag de mogelijkheden willen weten voor het installeren van een wasmachine aansluiting in de keuken of op zolder. In de keuken is er uiteraard een afvoer en waterpunt, op zolder niet.
Wij hebben houten chalet gekocht. Kleine chalet met keuken en douche.
Ik wil een badkamer en wc laten bouwen maar er moeten waterleidingen geplaatst worden.
Badgeiser Junckers met waakvlam geeft steeds minder warm water
Ik ga een tank voor propaan laten plaatsen in mijn tuin, tot aan het huis komt alles in orde. Daarna zou er een korte leiding naar binnen gelegd moeten worden om deze aan de gaskachel aan te sluiten, ook zou de aardgaskachel moeten worden omgeschakeld tot propaan-gaskachel. Graag zou ik een prijs-schatting kennen van zowel de aansluiting (leiding) als van de omschakeling naar propaan.
Ik heb een oude regenwaterput die lek is, ik zou deze graag willen laten herstellen zodat deze terug bruikbaar is.
Mijn boiler heeft het begeven. Nieuwe elektrische boiler nodig. Huidig merk Ariston 100 AXVBM. 100 liter. Plaatsing keuken.
Op korte termijn de huidige Vaillant gasketel vervangen, we stoken op propaangas
Ik zou graag het verplichte onderhoud willen laten uitvoeren voor de mijn verwarmingsketel op gas. Het gaat hier om een Junkers ketel.