
Snel en eenvoudig aanvragen ✔
Meerdere offertes vergelijken ✔
100% gratis en vrijblijvend ✔
Erkende vakmannen ✔
Op zoek naar een loodgieter / sanitairspecialist: plaatsen badkamer en 4 radiatoren. Materiaal en plaatsing.
Répration du reseau d'evacuation d'eau usées, reseau d'égoutage défectueux, dont un tuyeau rompu qui cause infiltration d'eau dans la cave.
Huidige boiler lekt onderaan. Voor plaatsing van een nieuwe.
We hebben een huis van 1964 waar alle leidingen in verouderd zijn. De leidingen moeten opnieuw heraangelegd worden en er moet een nieuwe verwarmingsinstallatie komen.
Geen water want enkel aangesloten op putwater. Storkpomp wil niet opstarten. Graag dringend eens komen nakijken
Nieuw toilet plaatsen, nieuwe kraan in keuken plaatsen en nakijken verwarmingsketel.
IN huis zijn de toiletten aangesloten op het regenwater via waterpomp. Het water wordt niet meer opgepompt.
Vast maken van regenton (182*58*37 cm) aan muur en aansluiten aan vierkante zinken regenpijp met vulautomaat. Er zal een stukje uit de regenpijp moeten gehaald worden om de vulautomaat erin te plaatsen. Alle onderdelen zijn aanwezig, werkmateriaal niet. Ik verwacht een waterdichte aansluiting.
Regenwater uit reeds bestaande regenput aansluiten op toilet en eventueel ook de wasmachine. Waterput bevindt zich onder de koer.
Er bevind zich aardgas in de straat maar niet in de woning. Nu wil ik graag leidingen laten aanleggen voor in de keuken.
Wij hebben een jaar geleden een, gerenoveerde/2-etages, woning gekocht van begin jaren 60 en onze mazoutketel van 1984 is aan vervanging toe. We willen deze graag vervangen door een gasketel in combinatie met een verwarmingssysteem voor het sanitair, ofzo...
Op zoek naar een loodgieter / sanitairspecialist: plaatsen badkamer en 4 radiatoren. Materiaal en plaatsing.
Voor het vervangen van de bestaande sanitair in een appartement (3e verdieping). Betreft: vernieuwen van douche, toilet en lavabo. Alsook 4 radiatoren.
Ik zoek een vakman om een gasleiding(+-10m) & Gasaansluiting voor (propaan)flessen te plaatsen.
De pomp hapert valt altijd uit en start onmiddellijk terug op om water te voorzien er zou een kit flowsensor moeten vervangen worden.
Waterpomp plaatsen waardoor we gebruik kunnen maken van ons regenwater en leiding voorzien voor wc en wasmachine.