
Snel en eenvoudig aanvragen ✔
Meerdere offertes vergelijken ✔
100% gratis en vrijblijvend ✔
Erkende vakmannen ✔
Snelbouwmuur laten bepleisteren (+_ 20 m²) binnenmuren
Een stuk gyproc 1mx3m vernieuwen en isoleren
Herstellen en vlak zetten van binnenmuren. Uitkasten van deuren en ramen, hoeken zetten.
Bepleistering is wak door condens. vochtprobleem word aangepakt en wil het daarna laten herstellen en afwerken waar nodig.
Plafond van winkel is beschadigd omdat boven een probleem was in de badkamer en daardoor veel water op plafond gekomen was. De oppervlakte van het plafond is ongeveer 100m².
totaal van 16 ramen dagkanten uitwerken na uitbreken en herplaatsen nieuwe ramen
Graag een vakman voor het plaatsen van 'Mortex' op een muur H=2.5m ; Tot: ±30m²
Kleine Gyproc-, pleister werken ( 2 plafonds van slaapkamers te bepleisteren, grootse deel reeds bekleed met Gyproc ) van ongeveer 2 X 10 M2. Misschien eventueel ook de gyproc herleggen.
Plakwerken in een nieuwbouwwoning. Het gaat om: Plakwerken 580 m² Gyproc 28m² Metalstuts 16m2²
In functie van een totaalrenovatie van een kleine rijwoning (verhuur), ben ik op zoek naar een stukadoor voor het bepleisteren van de binnenmuren. Momenteel is alles gestript tot op de ruwbouw - vorige bepleistering is volledig gedecapeerd. Uitvoeringsperiode af te stemmen op andere werken (vloeren, elektriciteit,....) grondoppervlakte circa 38m² gelijkvloers en circa 34m² eerste verdiep tevens de mogelijkheden bekijken voor plaatsen vals plafond met isolatie (gelijkvloers en eerste verdiep), 3 ruimtes (5muren) in gyproc met isolatie op eerste verdiep waarvan 2 slaapkamers en 1 badkamer (tot oppervlakte circa 30m²)
Door verstopping in de afvoer van het plat dak is heel mijn keuken onder gelopen. Waterschade aan plafond, muren en keukenkasten. Aan het plafond zijn er scheurtjes, vochtplekken Mijn keuken is helemaal beschadigd door het water dat binnen is gelopen. Mijn vuur kan niet gebruiken en mijn dampkamp werkt enkel op het laagste stand, maar werkt niet volgens hoe het moet. Er is daar ook waterschade.
Wij hebben ons dak laten vernieuwen inclusief geraamte, we hebben nu een slaapkamer gemaakt op de zolderverdieping en willen ongeveer 90m2 laten spuitplamuren op de gyproc.
Door een lek in het dak (door de afgelopen storm) is ons plafond van de zolderkamer beschadigd. We zouden dit graag zsm laten herstellen.
Snelbouwmuur laten bepleisteren (+_ 20 m²) binnenmuren
Schilder klaar uitplakken van gipskartonplaten
De binnenmuur van één van de slaapkamers is door insijpelend water beschadigd . We zouden graag deze muur laten herstellen.