
Snel en eenvoudig aanvragen ✔
Meerdere offertes vergelijken ✔
100% gratis en vrijblijvend ✔
Erkende vakmannen ✔
Ruimte naast terras (nu staan er planten in) opvullen. Reeds borduurstenen rondomrond die kunnen gebruikt worden Ben je van plan om deze klus uit te laten voeren? : Ik weet het nog niet, afhankelijk van advies & informatie Wat voor type vloer wil je laten leggen?: Betonvloer (gepolierd beton) Hoeveel vierkante meter (m2) nieuwe vloer moet er worden gelegd?: 20 Moet de huidige vloer eerst worden verwijderd?: Weet ik niet / geef mij advies Naar welke dienst ben je op zoek?: Nieuwe vloer plaatsen
Ons terras is aangelegd met een 2mm dikke witte keramische tegel. Aangezien je hier steeds alle vuil op ziet, overwegen we om er een steentapijt over te leggen. 44m2. Op welke ondergrond moet de gietvloer geplaatst worden?: vaste, stabiele ondergrond op het juiste niveau (chape, tegels, beton,...) Om welke toepassing gaat het?: terras Welke vlakken wil je bekleden met steentapijt?: vloeren Hoeveel vierkante meter moet er geplaatst worden?: tussen 10 en 50 m² Ben je eigenaar?: Ja, ik ben eigenaar Wie moet de werken uitvoeren?: De werken moeten uitgevoerd worden door een erkend vakman
gevlinderde betonplaat voor een tuinhuis op te zetten. Hoeveel vierkante meter moet er geplaatst worden?: tussen 10 en 50 m² De vrije opbouwhoogte voor de betonvloer is:: Meer dan 10 cm Om welke toepassing gaat het?: terras Ben je eigenaar?: Ja, ik ben eigenaar Wie moet de werken uitvoeren?: De werken moeten uitgevoerd worden door een erkend vakman
De benedenverdieping in polobeton Ben je van plan om deze klus uit te laten voeren? : Ja, na het vergelijken van offertes Wat voor type vloer wil je laten leggen?: Betonvloer (gepolierd beton) Hoeveel vierkante meter (m2) nieuwe vloer moet er worden gelegd?: 80 Moet de huidige vloer eerst worden verwijderd?: Nee Naar welke dienst ben je op zoek?: Nieuwe vloer plaatsen
Chape plaatsen in garage/studio. Is één grote ruimte maar beton helt af. Dus chape zal aan één kant 3cm dikker zijn dan aan de andere kant. Hoeveel vierkante meter chape moet er geplaatst worden?: 65 Wat is de gewenste dikte van de chape?: 8-11cm Ben je eigenaar?: Ja, ik ben eigenaar Wie moet de werken uitvoeren?: De werken moeten uitgevoerd worden door een erkend vakman
Ruimte naast terras (nu staan er planten in) opvullen. Reeds borduurstenen rondomrond die kunnen gebruikt worden Ben je van plan om deze klus uit te laten voeren? : Ik weet het nog niet, afhankelijk van advies & informatie Wat voor type vloer wil je laten leggen?: Betonvloer (gepolierd beton) Hoeveel vierkante meter (m2) nieuwe vloer moet er worden gelegd?: 20 Moet de huidige vloer eerst worden verwijderd?: Weet ik niet / geef mij advies Naar welke dienst ben je op zoek?: Nieuwe vloer plaatsen
Bovenop betegelde vloeren -keuken, badkamer, toilet en gang.
Gelijkvloers chappen met chape van 8cm dik, is zo een 40 m².
Liefst een créme/licht beige kleur van gietvloer. Het gaat hier over de woonkamer en de keuken waar we de tussenmuur van gaan slopen. totale oppervlakte is 50 m2.
Wij zijn bezig met de totaalrenovatie van onze woning in Melsele en overwegen een PU-vloer in de badkamer. Onze badkamer is 3,07m op 2,79m groot. We overwegen ook om een deel van de wanden te bekleden met PU.
bestaande betonnen vloer van 120 vierkante meter mooi gelijk maken zodat er achteraf kunstgras op kan gelegd worden. Vloer is "redelijk vlak maar er zitten enkele putten in tot max 2 cm. Uitvoering liefst zo snel mogelijk.
Leggen van een gietvloer in keuken en berging. Oppervlakte maximaal 30 à 40 m² schat ik. Gaat om een vaste ondergrond.
bestaande betonvloer egaal maken zodat daar kunstgras op geplaatst kan worden
Vloerder gezocht voor uitbreken en leveren + plaatsen van keukenvloer met plinten. Keuken wordt voor aanvang werken verwijderd. Oppervlakte ongeveer 11,5 m².
Ik heb momenteel al een epoxy(of andere hars) gietvloer liggen met steentjes in. Deze is zeer ruw beetje asfalt achtig. Ik zou hier graag een dunne laag over willen zodat deze makkelijker te reinigen is. Dit zou ik enneens ook willen doen voor de gang en toilet die dezelfde ondergrond heeft. Verder is er een klein waskot aansluitend aan de keuken met een oude tegelvloer waar ik dan ook enneens epoxy over zou willen eventueel met kleurpigment in. In totaal 20-25m².
Ik heb een vakman nodig die een parketvloer kan aanleggen op de bestaande tegelvloer in de living en de keuken. De oppervlakte is ongeveer 56m².