
Snel en eenvoudig aanvragen ✔
Meerdere offertes vergelijken ✔
100% gratis en vrijblijvend ✔
Erkende vakmannen ✔
Ik wil een dakterras aanleggen op een bestaand platdak 50 m², bankirai.
Schoorsteen van ons huis heeft deels nieuw lood nodig (op de hoek zit er een gat) en de bovenste 3 baksteen lagen moeten afgenomen worden aangezien de baksteen in slechte staat is.
Uitbreiden van een dakterras op een bijgekocht gebouw, dit bijgekocht gebouw is voorlopig een niet-residentiele ruimte waar we ev. vakantiewoning willen van maken.
Dak optrekken prijs offerte Ben je van plan om deze klus uit te laten voeren? : Ja, na het vergelijken van offertes Wat moet er aan je dak gedaan worden?: Dakramen / dakkapel plaatsen Van welk materiaal moet de dakkapel gemaakt zijn?: Kunststof, Hout Wat wil je laten plaatsen?: Dakkapel Ben je eigenaar van de woning?: Ja, ik ben eigenaar
nieuwe goten + oude dak vervangen een de asbest onderdak verwijderen Ben je van plan om deze klus uit te laten voeren? : Ja, na het vergelijken van offertes Wat voor nieuw dak wil je laten plaatsen?: Nieuw hellend dak Wil je ook offertes ontvangen voor een asbestinventarisatie?: Nee Asbest: wat is de huidige situatie?: Bestaand dak met asbest Wil je een volledig nieuw dak laten plaatsen of je dak renoveren?: Nieuw dak plaatsen Wat moet er aan je dak gedaan worden?: Nieuw dak / dak renoveren Wat is de oppervlakte (m2) van het nieuwe dak?: 75 Ben je eigenaar van de woning?: Ja, ik ben eigenaar
De lage bethun moet vernieuwd worden Ben je van plan om deze klus uit te laten voeren? : Ik weet het nog niet, afhankelijk van advies & informatie Wat moet er aan je dak gedaan worden?: Dak herstellen / repareren Om wat voor herstellingswerkzaamheden gaat het?: Plat dak herstellen Ben je eigenaar van de woning?: Ja, ik ben eigenaar
Ik maakte een video ivm de problemen aan onze dakgoot. We willen dit graag oplossen, want de dakgoot lekt alsof er geen dakgoot is.
ik help bij afnemen van de bestaande dak platen en laat ze ophalen nieuwe platen kleur 7016 dak is ongeveer 10lengte op 6meter breedte ruim gemeten Ben je van plan om deze klus uit te laten voeren? : Ja, na het vergelijken van offertes Wil je ook offertes ontvangen voor een asbestinventarisatie?: Nee Asbest: wat is de huidige situatie?: Bestaand dak met asbest Wil je een volledig nieuw dak laten plaatsen of je dak renoveren?: Dak renoveren Wat moet er aan je dak gedaan worden?: Nieuw dak / dak renoveren Wat is de oppervlakte (m2) van het schuine dak?: 60 Welke dakbedekking overweeg je voor het schuine dak?: Stalen dakplaten of dakpanplaten Om wat voor type dak gaat het?: Hellend dak Ben je eigenaar van de woning?: Ja, ik ben eigenaar
We zijn op zoek naar een vakman voor het nazicht, onderhoud en herstel van ons hellend dak.
Graag laat ik een dakkapel plaatsen.
Voorste deel dak schuin bestaand & achterste deel plat dak vernieuwen.
Ik wens over de lengte van onze woning een garage te plaatsen. Onze woning is 9 meter breed op die zijde, en de garage kan 3,5 à 4 meter zijn. In de bestaande gevel zit nu een buitendeur, die we wensen te recupereren als een tweede toegang tot de garage vanuit de tuin. We denken aan houtskelet in grenen afwerking, gezien onze woning ook grenen accenten heeft. Het dak is plat.
Vervangen dakstructuur en vergroten raamopening, dichtmaken bestaande trapgat en plaatsen nieuwe trapopening en houten trap.
Het onderdak bevat asbest en moet vervangen worden. Er liggen 5 zonnepanelen op het dak. Die moeten natuurlijk teruggeplaatst worden.
Tijdens de storm die in februari plaatsvond is een stuk dakgootbekleding in Rockpanel naar beneden gekomen. Eveneens zijn twee leien losgekomen en in de lager gelegen dakgoot terechtgekomen. Afmetingen rockpanel +/- 2m70 op 30cm, hoogte dakgoten: 7m en 8,5m.
Plaatsing van: 1) velux dakraam 1m² + zonnewering 2) VELUX 3in1 | Drie dakvensters in één frame: 188 x118cm